Штучні ялинки
ВІД ВИРОБНИКА
Ціна від фабрики
5 років гарантії
Оплата при отриманні
Доставка протягом 1-2 дня
Наші ялинки виглядають як справжні!
Вони дуже пишні, з виразними голочками,не мають неприємного запаху і не обсипаються. За якість відповідаю особисто.

Наша стратегія – давати ринку більш високу якість,ніж пропонують наші конкуренти,і за нижчою ціною.
Володимир Дмитрук
Співзасновник заводу
Способы доставки
В магазине roliki.ua доступны следующие способы доставки:

 • Новая почта (на отделение)
 • Новая почта (по адресу)
 • Самовывоз в Одессе: ул. Ришельевская, 41.
Способы оплаты
В магазине roliki.ua доступны следующие способы оплаты:

 • Наложенный платеж (оплата при получении посылки);
 • Оплата картой Приват24.
Возврат
Да, вы можете обменять или вернуть товар в течение 14 календарных дней с момента покупки. Это право гарантирует вам «Закон о защите прав потребителя». Некоторые бренды нашего магазина имеют большой срок для обмена и возврата, информацию про это вы найдете в таблице ниже.

Чтобы вернуть или обменять товар, пожалуйста, убедитесь что

 • Товар, не был в употреблении и не имеет следов использования: царапин, сколов, потёртостей.
 • Товар полностью укомплектован и не нарушена целостность упаковки.
 • Сохранены все ярлыки и заводская маркировка.
Обменять или вернуть товар можно в магазине Roliki в Одессе. Если вы находитесь в другом городе, где нет Roliki, товар необходимо отправить «Новой Почтой». Подробности пересылки уточняйте по тел.: +38 093 130 36 36. Условия обмена или возврата товара указаны выше.
  Каталог ЯЛИНОК
  Усі позиції упаковані у фірмове впакування. У комплекті з ялинкою завжди йде підставка.
  Доставка і оплата
  Ми доставимо Ваше замовлення на відділення "Нова пошта" або кур'єром Вам додому протягом 1-2 днів.
  ❤️ Ви можете сплатити своє замовлення при отриманні або переказом на картку.

  ❤️ При кур'єрській доставці посилки відправляються з описом. Це означає, що Ви можете оглянути їх перед оплатою.

  ❤️ Гарантія доставки. Всі наші посилки застраховані та надсилаються надійною кур'єрською компанією "Нова пошта". Доставка працює по всій території України.

  ❤️ Перед відправкою ми перевіряємо кожну модель відсутність зовнішніх дефектів.

  ❤️ Ми повернемо Вам гроші, якщо Ви виявите якусь ваду. Докладніше - політика повернення товару.
  ЧОМУ ШТУЧНА КРАЩА
  Практична
  Зручно перевозити, зберігати та легко збирати.
  Пожежобезпечна
  Зроблена з вогнетривких матеріалів.
  Екологічна
  Купуючи штучну ялинку, Ви оберігаєте ліс від вирубки.
  Довговічна
  Завдяки якісним деталям, ялинка прослужить Вам понад 15 років.
  Click to order
  Оформление заказа
  Total: 
  Имя и фамилия
  Номер телефона
  Політика конфіденційності
  Збір та використання персональних даних

  Ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані лише у випадку вашої добровільної згоди. За згодою ви дозволяєте нам збирати та використовувати такі дані: ім'я та прізвище, електронна пошта, номер телефону. Збір та обробка ваших даних проводиться відповідно до законів, що діють на території Європейського Союзу та в Україні.


  Зберігання даних, зміна та видалення

  Користувач, який надав свої персональні дані сайту, має право на їх зміну та видалення, а також на відкликання своєї згоди з їх використанням. Ваші персональні дані будуть зберігатися протягом часу, необхідного для використання даних для основної діяльності сайту, при завершенні використання ваших даних адміністрація сайту видаляє їх. Для доступу до своїх персональних даних ви можете зв'язатися з адміністрацією сайту за телефоном, вказаним на сайті.

  Ми можемо передавати ваші особисті дані третій стороні тільки за вашою добровільною згодою, якщо вони були передані, то зміни даних в інших організаціях, не пов'язаних з нами, ми не можемо здійснити. Використання технічних даних при відвідуванні сайту При відвідуванні вами сайту в базі даних зберігаються записи про вашу IP адресу, час відвідування, налаштування браузера, операційну систему, а також інша технічна інформація необхідна для коректного відображення вмісту сайту. За цими даними нам неможливо ідентифікувати особу відвідувача. Використання персональних даних іншими сервісами На цьому сайті використовуються сторонні інтернет-сервіси, які здійснюють незалежний від нас збір інформації: Google Analytics.

  Зібрані ними дані можуть надаватися іншим службам усередині цих організацій, можуть використовувати дані для персоналізації реклами своєї власної рекламної мережі. Ви можете прочитати угоди цих організацій на їхніх сайтах. Там же ви можете відмовитися від збору ними персональних даних, наприклад, блокувальник Google Analytics. Ми не передаємо персональні дані іншим організаціям та службам, не зазначеним у цій політиці конфіденційності. Виняток становить лише передача інформації за законних вимог державних органів уповноважених здійснювати дані дії.

  Посилання на інші сайти

  Наш сайт може містити посилання на інші сайти, які не керуються нами. Ми не відповідаємо за їх зміст. Ми рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності кожного сайту, який ви відвідуєте, якщо вона там є.


  Зміни у політиці конфіденційності

  Наш сайт може оновлювати політику конфіденційності час від часу. Ми повідомляємо про будь-які зміни, розмістивши нову політику конфіденційності на цій сторінці. Ми відстежуємо зміни законодавства щодо персональних даних у Європейському Союзі та в Україні. Якщо ви залишили персональні дані у нас, то ми повідомимо вас про зміну політики конфіденційності. Якщо ваші персональні дані були введені некоректно, ми не зможемо з вами зв'язатися. Зворотній зв'язок, заключні положення Зв'язатися з адміністрацією сайту з питань, пов'язаних із політикою конфіденційності, можна за телефоном, вказаним на сайті.